Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Beşiktaş Teknik Heyeti ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Basın Mensuplarıyla Futbol Maçında Karşı Karşıya Geldiler Avusturya'da Yapılan Kampta Karşı Karşıya Gelen Taraflardan Beşiktaş Teknik Heyeti Galip Ayrıldı

YazarMesaj
n-ahiT
Tiryaki Üye
Tiryaki Üye
n-ahiT

UYARI :
Beşiktaş Teknik Heyeti ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Basın Mensuplarıyla Futbol Maçında Karşı Karşıya Geldiler Avusturya'da Yapılan Kampta Karşı Karşıya Gelen Taraflardan Beşiktaş Teknik Heyeti Galip Ayrıldı  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Beşiktaş Teknik Heyeti ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Basın Mensuplarıyla Futbol Maçında Karşı Karşıya Geldiler Avusturya'da Yapılan Kampta Karşı Karşıya Gelen Taraflardan Beşiktaş Teknik Heyeti Galip Ayrıldı  Right_bar_bleue

AKTİFLİK :
Beşiktaş Teknik Heyeti ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Basın Mensuplarıyla Futbol Maçında Karşı Karşıya Geldiler Avusturya'da Yapılan Kampta Karşı Karşıya Gelen Taraflardan Beşiktaş Teknik Heyeti Galip Ayrıldı  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Beşiktaş Teknik Heyeti ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Basın Mensuplarıyla Futbol Maçında Karşı Karşıya Geldiler Avusturya'da Yapılan Kampta Karşı Karşıya Gelen Taraflardan Beşiktaş Teknik Heyeti Galip Ayrıldı  Right_bar_bleue

Ruh Halim : Beşiktaş Teknik Heyeti ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Basın Mensuplarıyla Futbol Maçında Karşı Karşıya Geldiler Avusturya'da Yapılan Kampta Karşı Karşıya Gelen Taraflardan Beşiktaş Teknik Heyeti Galip Ayrıldı  9neseliqn5mc6
Erkek Mesaj Sayısı : 229
REP : 3
DoğumTarihi : 14/03/96

Beşiktaş Teknik Heyeti ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Basın Mensuplarıyla Futbol Maçında Karşı Karşıya Geldiler Avusturya'da Yapılan Kampta Karşı Karşıya Gelen Taraflardan Beşiktaş Teknik Heyeti Galip Ayrıldı  Empty
MesajKonu: Beşiktaş Teknik Heyeti ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Basın Mensuplarıyla Futbol Maçında Karşı Karşıya Geldiler Avusturya'da Yapılan Kampta Karşı Karşıya Gelen Taraflardan Beşiktaş Teknik Heyeti Galip Ayrıldı    Beşiktaş Teknik Heyeti ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Basın Mensuplarıyla Futbol Maçında Karşı Karşıya Geldiler Avusturya'da Yapılan Kampta Karşı Karşıya Gelen Taraflardan Beşiktaş Teknik Heyeti Galip Ayrıldı  EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 12:12 am

Beşiktaş Teknik Heyeti ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Basın Mensuplarıyla
Futbol Maçında Karşı Karşıya Geldiler
Avusturya'da Yapılan Kampta Karşı Karşıya Gelen Taraflardan Beşiktaş
Teknik Heyeti Galip Ayrıldı

Beşiktaş'ın
Avusturya'nın
St. Johann Bölgesinde Yaptığı Hazırlık Kampının 3. Gününde Sabah
Kondüsyon ve Ağırlık Çalışması Yapan Siyah-beyazlı Takım, Akşam
Antrenmanını Gerçekleştirmedi.

Beşiktaş'ın
Avusturya'nın
ST. Johann bölgesinde yaptığı hazırlık kampının 3. gününde sabah
kondüsyon ve ağırlık çalışması yapan Siyah-beyazlı takım, akşam
antrenmanını gerçekleştirmedi.

Takımın antrenmanının iptal olmasının ardından Beşiktaş
teknik heyeti ve yönetim kurulu üyeleri, Siyah-beyazlı takımı takip
eden basın mensuplarıyla futbol maçı yaptılar. Antrenman sahasında
oynanan maçta Beşiktaş
Bernd
Schuster
, yardımcı antrenörleri, kondüsyonerler ve futbol
komitesi başkanı Serdal Adalı
ile komite üyesi Cengiz Zülfikaroğlu temsil etti. Yaklaşık 1.5 saat
süren karşılaşmadan Beşiktaş
teknik heyeti galibiyetle ayrıldı.
http://www.yenipazar.forum.st

Beşiktaş Teknik Heyeti ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Basın Mensuplarıyla Futbol Maçında Karşı Karşıya Geldiler Avusturya'da Yapılan Kampta Karşı Karşıya Gelen Taraflardan Beşiktaş Teknik Heyeti Galip Ayrıldı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MEHMET AURELIO BeşikTas'ta
» Orta Doğu Teknik Üniversitesi(ODTÜ)
» Ertemçöz: "İyi futbol oynayan takım kuracağız"
» Futbol topu nasıl üretilir?? Daha önce görmüşmüydünüz??