Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Okul Öncesi Egitim(Bulutlar)

YazarMesaj
ByAdanalı
Yeni Üye
Yeni Üye
ByAdanalı

UYARI :
Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) Right_bar_bleue

AKTİFLİK :
Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) Right_bar_bleue

Erkek Mesaj Sayısı : 6
REP : 0
DoğumTarihi : 18/02/94

Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) Empty
MesajKonu: Okul Öncesi Egitim(Bulutlar)   Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) EmptyCuma Tem. 02, 2010 6:33 pm

Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) BulutPamuk topu gibi görünen bulutlar küme bulutlardır.Onları gördüğünüzde hava güzel olucakdır.

Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) Bulut2Kuştüyü gibi görünen yüksek bulutlar sirüs bulutlarıdır. Bunlar gökyüzünde beyaz çizgiler gibi görünür ve havanın değişeceği manasına gelir.

Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) Bulut1Katman bulutlar alçak gri ve gökyüzünde metrelerce uzanan bulutlardır.Bu bulutlar bize yağmur yada karın geldiğini bildirir.

Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) SoruAşağıdaki soruları cevaplarını büyüklerinden öğren veya sorular hakkında düşündüklerini söyle.

Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) Bulut01-Eğer hava durumu bize yarın havanın açık olacağını söylüyorsa, bunun manası nedir?

Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) Bulut02-Bazı kişiler günün kısmen güneşli olduğunu , bazılarıda kısmen bulutlu olduğunu söyleyebilir. Bu kişilerin söyledikleri aynı anlamdamıdır?

Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) Bulut03-Temel üç bulut hangileridir?

Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) Bulut04-Neden bazı insanlar sirüs bulutlarının at kuyruğuna benzediğini söylerler?

Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) Bulut0 5-Hiç çimenlere uzanıp bulutlara baktınız mı? Bulutlarda hangi şekilleri gördünüz?

Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) Bulut3

Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) Ileri114Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) Ileri114Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) Ileri114

Cevaplar Daha Sonra Verilecekdir
ByAdanalı
Yeni Üye
Yeni Üye
ByAdanalı

UYARI :

AKTİFLİK :

Erkek Mesaj Sayısı : 6
REP : 0
DoğumTarihi : 18/02/94

Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) Empty
MesajKonu: Cevaplar :)   Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) EmptyCuma Tem. 02, 2010 6:37 pm

1-Bunun anlamı hava güneşli olacak ve ne yağmur ne kar olacak demektir.Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) Cevap1

2-İkiside aynı anlama gelir.Hava biraz bulutlu olacak ve birkaç dakikalığına güneşi engelleyecek manasındadır.Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) Bulut4

3-Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) BulutKümebulut,Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) Bulut1Katmanbulut,Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) Bulut2Sirüsbulut

4-Bunlar gökyüzünde beyaz çizgiler gibidir. Kıvrımları vardır ve bu onları at kuyruğu gibi gösterir.Okul Öncesi Egitim(Bulutlar) Bulut5

Okul Öncesi Egitim(Bulutlar)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yapılandırmacı eğitimle geleneksel eğitim arasındaki farklar nelerdir?