Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DünKi ÇoCukK DeğiLimM ArtıkK

YazarMesaj
ReLax BaBy
Site prenses
Site prenses
ReLax BaBy

UYARI :
DünKi ÇoCukK DeğiLimM ArtıkK  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100DünKi ÇoCukK DeğiLimM ArtıkK  Right_bar_bleue

AKTİFLİK :
DünKi ÇoCukK DeğiLimM ArtıkK  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100DünKi ÇoCukK DeğiLimM ArtıkK  Right_bar_bleue

Ruh Halim : DünKi ÇoCukK DeğiLimM ArtıkK  2asiknj2yj2
Kadın Mesaj Sayısı : 57
REP : 0
DoğumTarihi : 30/03/90

DünKi ÇoCukK DeğiLimM ArtıkK  Empty
MesajKonu: DünKi ÇoCukK DeğiLimM ArtıkK    DünKi ÇoCukK DeğiLimM ArtıkK  EmptyPaz Ağus. 29, 2010 11:12 pm

Dünki Çocuk Değilim Artık
Biraz yorgun biraz kırgınım... Giden yolunu kalan yerini bilsin artık. Gidişinle bitirdin herşeyi. Sende bi anda herkez gibi oldun. Anlamsız ve amaçsız... Küçüktüm henüz.. Aşkı bilmiyordum. Ama koruyamıyordum kendimi korkuyorudm...

Bana aşkı yaşamayıheyecanı korkuyu sen öğrettin. Teşekkür ederim herşey için. Ama yoksun... Gittin... Bana karanlığın ne demek olduğunu henüz öğretmeden bütün ışıklarımı söndürdün. Artık öğrendim ama ne fayda? Gökyüzü güneş olsa ben karanlıktayım...

"Sende mi?_" demicem. Çünkü sende hayatıma giren bir kaç erkekten biriydin sadece...Gitmen en iyisiydi belkide...

(hayatıma giren herekese yaşanmış herşeye teşekkürler sayanizde
büyüyorum...)

DünKi ÇoCukK DeğiLimM ArtıkK
1 sayfadaki 1 sayfası