Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Seni Sevmek

YazarMesaj
ReLax BaBy
Site prenses
Site prenses
ReLax BaBy

UYARI :
Seni Sevmek  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Seni Sevmek  Right_bar_bleue

AKTİFLİK :
Seni Sevmek  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Seni Sevmek  Right_bar_bleue

Ruh Halim : Seni Sevmek  2asiknj2yj2
Kadın Mesaj Sayısı : 57
REP : 0
DoğumTarihi : 30/03/90

Seni Sevmek  Empty
MesajKonu: Seni Sevmek    Seni Sevmek  EmptyPaz Ağus. 29, 2010 11:11 pm

Seni sevmek bana hayatın ne kadar anlamlı nefes alıp verişimin bana verilmiş kocaman bir hediye olduğunu gösterdi. Sabahları yeni güne kocaman bir gülümsemeyle başlamanın tadına vardım. Hiç bir zaman bir anlam yüklemeyi başaramadığım yıldızların hepsinin artık başka başka bir sürü anlamı var. Onlara her baktığımda; birsinde gözlerini birisinde gülüşünü bir diğerinde ise senin bana hediye ettiğin yaşama sevincimi görüyorum. Ve onlara her baktığımda Allah’ıma binlerce defa şükrediyorum. Beni senin gibi bir hediyeyle mükafatlandırdığı ve seni hayatıma soktuğu için... İnsanın hayatta kendini şanslı hissetmesi kadar güzel bir şey olamaz herhalde! Benim de kendimi şanslı hissetmemi sağlayan sensin. Senin sevgin... Sen doğan yeni günüme en büyük sebepsin.

Seni sevmek sanki bütün dünyaya kafa tutmak bütün kötü şeyleri pembe görmek... Hoş sen yanımda olduktan sonra gerekirse dünyaya da kafa tutarım. Bilirim ki sevgin aşkın yanımda. Bilirim ki düşsem de yenilsem de beni kaldıracak olan eller senin ellerin... korkmam bu yüzden. Çünkü sevmenin ne kadar güçlü ne kadar yüce bir duygu olduğunu sen öğretin bana... Seninle birlikte yeniden doğdum ben seninle emekledim seninle yürüdüm ilk sözcüklerimi senin yanında söyledim. ilk göz yaşlarımı senin için döktüm. Anlayacağın hayatımı seninle en baştan yaşadım her şeyi sende temize çektim ben. Hatalarımı günahlarımı aşklarımı...

Tek korkum seni kaybetmek... Senin beni sadece ikimiz için kurduğum dünyamda dünyamızda tek başıma koyup gitmen... tek korkum her yeri seninle kokunla dolu olan bu yerde beni senden senin o güzel gözlerinden mahrum bırakıp gitmen. Ben senin gözlerinin içinde boğulmaya razıyım. Yeter ki bana olan sevgin aşkın eksilmesin dilinden...

Seni Sevmek
1 sayfadaki 1 sayfası