Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aramak

YazarMesaj
ReLax BaBy
Site prenses
Site prenses
ReLax BaBy

UYARI :
Aramak  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aramak  Right_bar_bleue

AKTİFLİK :
Aramak  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aramak  Right_bar_bleue

Ruh Halim : Aramak  2asiknj2yj2
Kadın Mesaj Sayısı : 57
REP : 0
DoğumTarihi : 30/03/90

Aramak  Empty
MesajKonu: Aramak    Aramak  EmptyPaz Ağus. 29, 2010 11:08 pm

Ömür boyunca aramak.. Yalnız seni aramak. Paslı teneke kutularda küf kokan dolaplarda çerçevelerde tenhalarda sonra vapurlarda trenlerde hep seni aramak. Belki bu şehirde değilsin. Ne çıkar? Seni arıyorum ya. Belki de aynı sokakta evlerimiz sabahları beni görüyorsun işime giderken. Sonra akşamı bekliyorsun alacakaranlığı… Beni bekliyorsun ya da bir başkasını bir başkasını.

Hiç gel demeyeceğim sana. Aramak neredeyse ben oradayım. Ayaklarım ne güne duruyor? Yok yok birden karşıma çıkma. Kaç saklan. Seni aramak istiyorum.

Git bu şehirden haydi git. Dağlara çık o uzak dağlara. Rüzgârların krallığında hüküm sür. Baktın ki oraya da geldim yine kaç. Başını al açıl denizlere. Gemilerin en güzeli en büyüğü dilediğin limana götürmeli seni dilediğin yerde demir atmalı. Ben küçük bir balıkçı kayığı ile peşinden gelsem yeter. Seni arıyorum ya!

Bir yıl beş yıl on yıl değil; beşikten mezara kadar aramalı insan ama ne aradığını bilmeli. Yaklaşıp uzaklaşmalı aradığından. Okyanus dalgaları üstünden bir küçük tekne gibi alçalıp yükselmeli. Yalınayak koşmalı yollarda ayaklarını sivri taşlar kesip kanatmalı. Çöllerden geçmeli yolu yanmalı kavrulmalı. Sonra gözün alabildiğine ak soğuk ülkelere düşmeli. Buzlar kırılmalı ayaklarının altında üstüne kar yağmalı.

Bir gün bulacaksam bile parça parça bulmalıyım seni. Ayaklarını Afrika’dan getirip bir kâğıt üzerine yapıştırmalıyım saçların Sibirya’da olmalı dudakların Çin’de. Gözlerin Hindistan’da bir mabudun gözleri olmalı ellerin İtalya’da bir heykelin elleri. Bulsam da seni parça parça bulmalıyım.

Yine de bir yerin eksik kalmalı.

Yeniden yollara düşmeliyim onu aramalıyım.

Ve tam seni tamamladığım anda ölmeliyim

Aramak
1 sayfadaki 1 sayfası