Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lirik Rüya, Hercai Mor

YazarMesaj
ByArtis
Site Sahibi
Site Sahibi
ByArtis

UYARI :
Lirik Rüya, Hercai Mor  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lirik Rüya, Hercai Mor  Right_bar_bleue

AKTİFLİK :
Lirik Rüya, Hercai Mor  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lirik Rüya, Hercai Mor  Right_bar_bleue

Ruh Halim : Lirik Rüya, Hercai Mor  2asiknj2yj2
Erkek Mesaj Sayısı : 626
REP : 1
DoğumTarihi : 28/02/89

Kişi sayfası
Özel Bölüm:

Lirik Rüya, Hercai Mor  Empty
MesajKonu: Lirik Rüya, Hercai Mor    Lirik Rüya, Hercai Mor  EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 6:01 pm

“yeryüzündeki acılardan utanıyorduk
henüz göğe bakmadık ”...

küçük İskender

Huysuz kelimeler antolojisinde yerin yoktur senin... Aslında ben senin huysuzunumLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll belki de ruhuna bağımlı olmanın ince sızısı şuramdan hiç gitmiyorLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll olsunLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll bana sonsuz bir acı veren aşkına ve onun uzun kollarından biri olan hasretine ihtiyacım var!.. Aşkım aşkını kıskanacak kadar gergin ve huysuz!.. Galiba sana duyduğum aşk hem korkutuyorLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll hem sevindiriyor beni... Şaşkınlığım ve dalgınlığım beni bir yandan sevimli bir budala kılarken öte yandan ruhumdaki kimyasal değişimin alabora oluşuLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll sırtımdaki o tatlı yanmanın bütün hücrelerime nüfuz etmesiLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll çılgın bir arzuya söz dinletemeyişim sürekli sıkılan şair yanıma iyi mi geliyor bunu hiç bilemiyorum... Sanki aşkından başka her şeye inancımı yitirmiş gibiyim. Sendeki aşka teslim oluşumuLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll aşka rağmen o koyu yalnızlığımıLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll hayal kırıklıklarımıLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll huzursuzluğumuLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll bazen hiç sebebi yokken hüzünlenişimi bile seviyorum...

EvetLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll zalim bir yanın var senin ve senin zalim yanını da kıymetli buluyorumLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll seninle konuşurken deLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll gözlerine bakarken deLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll sana ‘canım’ derken bile aklıma uzak düşlerLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll eski yazlarLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll dilsiz fotoğraflarLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll nemli resimler düşüyorLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll sanki her şey yakamoz oluyor ve ağır bir hatıra gibi içime batıyor... Sen hercaî bir mor olmalısınLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll senin her mevsimin ve her kokun mor!.. Öyle doruklarda gülümsüyorsun kiLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll içimde dolaşacak park bırakmıyorsunLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll senin dalgaların sürükleyiciLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll savurucuLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll rüzgârın yamanLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll içimdeki otlar ıslak ve ezikLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll içimde ne var ne yok uykusuzLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll sanki şairim Sylvia Plath beni kendi rüyasına hapsettiLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll bir intihar gibi yaşıyorum aşkınıLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll sana karşı derinimLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll derinin içindeyimLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll sen yanımdayken bileLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll yağmurun altındayımLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll bir yandan Turgut Uyar’ın ‘Oteller Kentinde’ loş bir ışığın ölümü oluyorLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll öte yanan Atillâ İlhan’ın ‘Elde Var Hüzün’ şiirleriyle kış renkli bir kuş gibi çırpınıyorum!..

Sen yanımdayken İlhan Berk’in ‘Deniz Eskisi’ bir balığın gözleri oluyorumLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll sanki Cemal Süreya’nın “keşke yalnız bunun için sevseydim seni” dizesi ruhuma taşınıyorLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll ‘Yaz Geçer’ diyor ya Murathan MunganLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll sen de bende hiç geçmeyecek hüzün sağanağı bir yara gibi duruyorsunLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll kabuğumsunLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll bu kabuk kırılırsa bir günLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll öbür kulağım da duymaz olurLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll yavaş yavaş yokluğuna alıştırırım kendimiLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll eskitirim sesimiLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll âşık halim yerini sıvası dökülmüş solgun bir evin sarısına bırakabilir belki...

Senden hiçbir şeyimi saklamadımLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll kendi cehennemimdeLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll kendime katlanmaktanLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll şu ikiyüzlü çağımızda kendim olmayı denemekten başka ne gelirdi ki elimdenLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll yaşamayı ve yaşatmayı sevecek kadar cesur fakat sevdiklerimi kaybetmeye tahammül edemeyecek kadar da korkağın tekiyimLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll nerede olsam panik bir hayat bırakmıyor peşimi... EvetLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll gövdemi de kalbimi de eşsiz bir gülümsemeye hapsedecek kadar atak olduğum ve sendeki aşka tutkuyla sarıldığım doğrudur. Benim sevişime yetişemiyor içini çeken bir çiçeğin korkusuLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll sevgimin ter kokusundan parfüm yaptılarLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll kelimelerim yıldız ve ay işlemeliLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll kelimelerim mektuplara sığmayacak kadar hülyalıLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll sesimi denizle yıkadımLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll güneşle ısıttımLirik Rüya, Hercai Mor  Virgulll her harf bir kelebek oluyor saçlarında ve ben bütün renklerimi ruhuna boca etmekten korkmuyorum!..

https://yenipazar.forum.st

Lirik Rüya, Hercai Mor
1 sayfadaki 1 sayfası