Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nesrin Çakır küfürbaz benzetmelerine yanıt

YazarMesaj
n-ahiT
Tiryaki Üye
Tiryaki Üye
n-ahiT

UYARI :
Nesrin Çakır küfürbaz benzetmelerine yanıt Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nesrin Çakır küfürbaz benzetmelerine yanıt Right_bar_bleue

AKTİFLİK :
Nesrin Çakır küfürbaz benzetmelerine yanıt Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nesrin Çakır küfürbaz benzetmelerine yanıt Right_bar_bleue

Ruh Halim : Nesrin Çakır küfürbaz benzetmelerine yanıt 9neseliqn5mc6
Erkek Mesaj Sayısı : 229
REP : 3
DoğumTarihi : 14/03/96

Nesrin Çakır küfürbaz benzetmelerine yanıt Empty
MesajKonu: Nesrin Çakır küfürbaz benzetmelerine yanıt   Nesrin Çakır küfürbaz benzetmelerine yanıt EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 12:33 pm

İpek Tenolcay kendisiyle ilgili dedikoduları yanıtladı
Kurtlar Vadisi'nde Laz Ziya'nın kızı Nesrin Çakır'ı oynayan İpek Tenolcay kendisi ile ilgili dedikodulara cevap verdi.

Kurtlar Vadisi dizisinde Laz Ziya'nın kızı 'Nesrin Çakır' rolüyle dikkatleri çeken İpek Tenolcay, ekşi sözlük sitesinde kendisiyle ilgili çıkan 'küfürbaz' dedikolarına açıklık getirdi. Ekşisözlük'te yazan "Arkadaş çevresinde sıkı küfür etmesiyle tanınır. En avam kahvehanelerde bile üretilemeyecek kadar zengin bir küfür dağarcığına sahiptir" iddialarına Tenolcay şaşırdığını söyledi. İpek Tenolcay "Şu anda çok kibarım. Trafikte çok küfür ederdim. Araba kullanırken sol kolum dışarıda o sözler ağzımdan çıkardı ama şimdi etmiyorum. Yazık onlara da. İnsanlara hakaret etmenin anlamsız olduğunun olgunluğuna vardım. Aslında onların şahıslarına hakaret etmiyor yaptıkları şeylere kızıyordum. Galiba artık çok sinirlenmiyorum, sinirlerimi aldırdım. İnsanlara başka bir bakışla bakınca bu erdeme ulaştım" dedi.
http://www.yenipazar.forum.st

Nesrin Çakır küfürbaz benzetmelerine yanıt
1 sayfadaki 1 sayfası