Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup

YazarMesaj
ByArtis
Site Sahibi
Site Sahibi
ByArtis

UYARI :
Bütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Bütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Right_bar_bleue

AKTİFLİK :
Bütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Bütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Right_bar_bleue

Ruh Halim : Bütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  2asiknj2yj2
Erkek Mesaj Sayısı : 626
REP : 1
DoğumTarihi : 28/02/89

Kişi sayfası
Özel Bölüm:

Bütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Empty
MesajKonu: Bütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup    Bütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 12:28 pm

BÜTÜN ÇOCUKLAR ADINA ÖĞRETMENLERE YAZILMIŞ BİR MEKTUP

Sevgili öğretmenimBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll
SevenBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll öğretenBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll hata yapsak da bizi affedenBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll kinlenmeyenBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll zaman zaman çok öfkelendirdiğimizde dayanamayıp bağıran asla vurmayanBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll tehdit etmeyenBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll aşağılamayanBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll bu nedenle de büyüklüğünü hep koruyanBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll büyüdüğümüzde anılarımızda bu çok güzel özellikleriyle yer tutan biricik öğretmenim.

[size=16]Ben haylazım;

Ben haylazımBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll yaramazımBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll ama öğrenmeye açığım. Bana öğretme yöntemin farklı olmalı. Beni sevdiğiniBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll bana değer verdiğini sezmeliyim. Beni yaramaz diye itelersen ve ona göre davranırsanBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll gerçekten işe yarmam. En değerliBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll en büyük öğretmenim beni böyle görüyorsa ben demek ki buyum diyerek kabullenirBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll zaten benim için kolay ve zevkli olan haylazlıklara devam ederim.

Çok duygusalım;
Lütfen beni anla. Aslında çok duygusalım. Çabuk incinirim. Ama siz büyükler gibi bunu gösteremem. Beni aşağıladığınızda belki bön bön yüzünüze bakarBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll susarımBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll bazen savunmaya geçer size küstahça gelen bir iki şey söylerim. Ve daha da kızdırırım siziBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll ama emin olun art niyetsizBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll önceden tasarlamadanBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll zaten bunun için değil midirBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll kinci olmamanız gerektiği.

Kıpır kıpırım;
Ben dikkatsizimBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll dalgınımBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll kıpı kıpırım. Siz ders anlatmak için uğraşırken ben etrafıma bakarBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll silgiyle oynarBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll başka dünyalara dalar giderim. Bazen hiç yerimde duramazBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll hareket etmek isterim. Beni uyarın bu benim elinde olan bir şey değil. Beni diğer çocuklarla kıyaslamayınBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll belki de benim beynimde bir şey fazla veya eksiktirBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll kim bilir? Büyüyünce beni iyi yetiştirirseniz doktor olup bunu araştıracağım söz veriyorum.

ÇalışkanımBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll başarılıyım;
Ben söz dinleyenBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll çalışkanBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll başarılı bir çocuğum. Öğretmenim en çok beni sever. En iyi notları benden bekler. Ben de bunu için elimden geleni yaparım. Ama bazen çok zorlanıyorum. Geçen yıl birinci oldum diye bu sene de birinciliği kaptırmamak için çok çok çalışıyorum. Matematikten özel dersler alıyorumBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll arkadaşlarımdan gizli. Yine birinci olmalıyım. Ama çok zor. BendenBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll büyüklerim ve öğretmenlerim çok şey bekliyor. Artık oyun oynamakBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll TV seyretmekBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll arkadaşlarımla olmak istiyorum. Çok zaman kaybı. Öğretmenim lütfen beni uyarınBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll çocukluğumu yaşayamıyorum.

İçime kapalıyım;
Ben hep ortacıyım öğretmenim. Çok sessizimBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll içime çok kapalıyım. Pek arkadaşım da yok. Çok sıkılıyorum. Ne yapacağımı bilemiyorum. Konuşunca yanlış bir şey söylemekten çekiniyorum. Öğretmenim beniBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll istemesem de sosyal faaliyetlere sokunBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll nasıl olsa sessiz ve ortalama bir öğrenci deyipBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll benden ilginizi çekerseniz; ben büyüdüğümde toplum içine nasıl karışırım?

Ben bilmiş birisiyim;
Ben neşeliBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll zekiBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll çalışkanBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll bilmiş bir öğrenciyim. Sınıfta hiçbir düzensizliğe tahammülüm yoktur. Hemen gelir size şikayet ederim. Eğer bu şikayetlerden “aferin” alır ve şikayet ettiğim çocuk da ceza yerse deymeyin keyfime. Ama içimde bir kuşku var. Doğru mu yapıyorum diye. Sonradan çok pişman oluyorum. Ama yine de bu kurallara aykırı bir hareket gördüğümde alacağım “aferin”i de düşünerek şikayet etmeden duramıyorum. Peki ya o kuşku?

Hepimiz farklıyız;
Hepimiz birbirimizden çok farkıyız. Kimimiz espiriliBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll neşeli; kimimiz çalışkanBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll terbiyeli; kimimiz çok hareketliBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll dikkatsiz; kimimiz kuralcıBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll bilgiç; kimimiz taklitçi; kimimiz de maalesef tembel.

İşte öğretmenim; bence en önemlisi tembel olmamız. Çünkü tembel olanBütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup  Virgulll geleceğin asalağı olabilir. İşte asıl bu a*****lık yaramazlıktır. Onun bu yapısını değiştirmek için elinizden geleni yapın. Hem kendisine hem de topluma faydasız bir insan olmasın sonunda...

Sevgiler....
[/size]
https://yenipazar.forum.st

Bütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SevgiLiye Mektup
» 'Bütün transferlerimiz iddialı'