Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Zor Bir şeydi Ama Oldu Tam Oldu…..

YazarMesaj
jasemin
Site Sahibi
Site Sahibi
jasemin

UYARI :
Zor Bir şeydi Ama Oldu Tam Oldu…..  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Zor Bir şeydi Ama Oldu Tam Oldu…..  Right_bar_bleue

AKTİFLİK :
Zor Bir şeydi Ama Oldu Tam Oldu…..  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Zor Bir şeydi Ama Oldu Tam Oldu…..  Right_bar_bleue

Ruh Halim : Zor Bir şeydi Ama Oldu Tam Oldu…..  6gevezebt5qn9
Kadın Mesaj Sayısı : 105
REP : 0
DoğumTarihi : 02/01/91

Zor Bir şeydi Ama Oldu Tam Oldu…..  Empty
MesajKonu: Zor Bir şeydi Ama Oldu Tam Oldu…..    Zor Bir şeydi Ama Oldu Tam Oldu…..  EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 10:30 am

ZOR BİR ŞEYDİ AMA OLDU TAM OLDU…..

BU SEVGİ BENİM BAŞIMA GELDİ 19 YAŞINDAYIM VE DAHA ÖNCE SEVGİ MUTLULUK BİLMİYORDUM LİSE DE OKURKEN 4.SINIFTA OKULA Bİ ÇOCUK GELDİ ÇOOK İYİ İDİ KARDEŞİM GİBİ SEVDİM ODA ABİ GİBİ SEVDİ BENİM OKUL BİTTİ MEZUN OLDUM BU SENE İSE ABLASI KONYA YA ÜNİVERSİTEYE GELMİŞTİ ABLA KARDEŞ KONYA DA İDİLER Bİ GÜN ÇOCUK TELEFON AÇARAK ŞUNU SÖYLÜYOR ABİ NERDESİNİZ BAZI KİŞİLER ABLAMA LAF ATTI DİYE BENDE HALİYLE SİNİRLENİYORUM DAHA ÖNCE GÖRMEMİŞTİM ABLASINI KARDEŞİM DİYORDUM HALİYLE BULDUK ÇOCUKLARI FIRÇA ATTTIKTAN SONRA ABLASI İLE KONUŞTUM KARDEŞİMSİN SENDE DİYEREK ONDAN SONRA 3 AY FELAN GEÇMİŞTİ TEKRAR Bİ OLAY OLMUŞTU VE BU SEFER GÖRÜŞTÜM TEKRAR BU OLAYDA BYA KARIŞIKTI VE NUMARA MI VERDİM NE OLURSA OLSUN BENİ ARAYACAKSIN İLK DİYE TAMAM DEDİ BİR KAÇ GÜN GEÇMİŞTİ BENİM ŞEHİRDIŞINDAN ARKADAŞLAR GELDİ SİNEMAYA GİDECEKTİK VE BUNU DA ÇAGIRDIM GELDİ İŞTE SİNEMAYA GİTTİK ONDAN.SONRAHAREKETLERİ KONUŞMALARI.BAKIŞLARI HEPSİ BİR SEVGİ ÇİÇEGİ GİBİ AÇIYOR VE KALBİMDEN BUDAKLANIYORDU.BEN BUNUN ÖNÜNE GEÇMEK İSTİYORDUM ÇÜNKÜ KARDEŞİM .dEDİM .ÖYLE DÜŞÜNÜYOR.DİYE BİLİYOR İÇİMDEKİ SEVGİ.HER GÖRÜŞTÜGÜMÜZDE.DÜŞÜNDÜKÇE.ARTIYORDU SEVGİM.ENGEL OLMAK.İSTİYORDUM AMA OLAMIYORDUM ARKDAŞLARI İLE TANIŞMAK İSTEDİM OLMAZ DEDİ NEDEN İ SÖYLEMİYORDU BEN DE TABİKİ NE HAKLA ZORLAYABİLİRDİM BİR GÜN TELEFONDA KONUŞUYORUZ TAM İKİ SAATLİK BİR KONUŞMANIN SONUNDA ARKADAŞ TANIŞMA MEVZUSU İLE BASTIRARK BENİ SEVDİGİNİ SÖYLEDİ İŞTE O ZAMAN BEN DÜNYANIN EN MUTLU İNSANIYDIM KELİMELR BULAMIYORDUM KONUŞMAK İÇİN ÇOOK MUTLU OLMUŞTUM İŞTE BUNDAN SONRA BAŞLADIK VE KARDEŞİ BENİ KORKUTUYORDU NEDER NE TEPKİ VERİR DİYE ONDAN.SONRA BİGÜN GELDİ.SÖYLEDİM OLUMLU.KARŞILADI SEVİNDİ.BENDE İŞTE OZAMAN.NE DİYECEGİMİ ŞAŞIRDIM.ZAMANLA İLERLEDİ O ANNESİNE.BEN ANNEME.SONRA BABAMA SÖYLEDİM AİLEM İLE TANIŞTIRDIM VE KENDİ ARAMIZDA BİR SÖZ YÜZÜGÜ TAKTIK VE İŞTE BEN O KADAR MUTLUYUMKİ DAHA ÖNCE SEVGİ NEDİR BİLMEZDİM ŞİMDİ İSE TAM.SEVDALI OLDUM.MUTLULUK NEDİR BİLMEZDİM HERKES.TEN.MUTLUYUM.YÜCE ALLAH’IMIN İZNİYLE SONUNA.KADAR DEVAM.EDECEZ BİR YASTIGA.BAŞ.KOYACAZ… ALLAHIM.TÜM SEVENLERİ.KAVULTURSUNNNNNN

Zor Bir şeydi Ama Oldu Tam Oldu…..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yıldırım Düştü: 1 Kişi Öldü, 1 Eşek Telef Oldu
» Sbs Artik Hayal oldu
» Galatasaray'ın Kamp Programı Belli Oldu
» Milli Takım Aday Kadrosu BeLLi Oldu ÖgrenMek İcin İcre Girin