Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bölükbaşı Adanaspor'da !

YazarMesaj
ByArtis
Site Sahibi
Site Sahibi
ByArtis

UYARI :
Bölükbaşı Adanaspor'da !  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Bölükbaşı Adanaspor'da !  Right_bar_bleue

AKTİFLİK :
Bölükbaşı Adanaspor'da !  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Bölükbaşı Adanaspor'da !  Right_bar_bleue

Ruh Halim : Bölükbaşı Adanaspor'da !  2asiknj2yj2
Erkek Mesaj Sayısı : 626
REP : 1
DoğumTarihi : 28/02/89

Kişi sayfası
Özel Bölüm:

Bölükbaşı Adanaspor'da !  Empty
MesajKonu: Bölükbaşı Adanaspor'da !    Bölükbaşı Adanaspor'da !  EmptyCuma Tem. 16, 2010 11:22 pm

Bank Asya 1. Lig takımlarından AdanasporBölükbaşı Adanaspor'da !  Virgulll Bülent Bölükbaşı ile sözleşme imzaladı.

Adanaspor AŞ’den yapılan yazılı açıklamaya göreBölükbaşı Adanaspor'da !  Virgulll turuncu beyazlı ekipBölükbaşı Adanaspor'da !  Virgulll altyapısından yetişen ve ardından gittiği Gaziantepspor’da oynadığı futbolla dikkatleri çeken Bülent Bölükbaşı ile anlaşma sağladı. Geçen sezon Giresunspor’da forma giyen Bülent BölükbaşıBölükbaşı Adanaspor'da !  Virgulll başkan Bayram Akgül ile yaptığı görüşmenin ardından 1 yıllık sözleşmeye imza attı.

Bülent BölükbaşıBölükbaşı Adanaspor'da !  Virgulll Adanaspor’a yeniden döndüğü için mutlu olduğunuBölükbaşı Adanaspor'da !  Virgulll formasını çok özlediğini belirterekBölükbaşı Adanaspor'da !  Virgulll transferin gerçekleşmesinde büyük özveri gösteren Bayram Akgül’e teşekkür etti. Son yıllarda en çok istediği olayın yeniden Adanaspor’a dönmek olduğunu ifade eden Bülent BölükbaşıBölükbaşı Adanaspor'da !  Virgulll şunları kaydetti: "Bugün futbol hayatımda ayrı bir mutluluk yaşıyorum. Altyapısından yetiştiğim ve formasını terlettiğim takımıma geri döndüm. Başkanımızın bana olan yaklaşımı mutluluğumu iki katına çıkardı. 5 Ocak Stadı’na turuncu beyazlı formayla çıkacağım için çok heyecanlıyım. Sezon sonunda Süper Lig coşkusunu yaşayarak futbol yaşantımın son yıllarına daha huzurlu girmek istiyorum." Başkan Akgül de takıma Adanalı bir oyuncu kazandırdıklarını ve Bülent Bölükbaşı’nın Süper Lig yolunda hem saha içinde hem saha dışında önemli bir misyon üstleneceğini ifade etti.
https://yenipazar.forum.st

Bölükbaşı Adanaspor'da !
1 sayfadaki 1 sayfası