Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Annesi Özge’nin nikahına alınmadı

YazarMesaj
n-ahiT
Tiryaki Üye
Tiryaki Üye
n-ahiT

UYARI :
Annesi Özge’nin nikahına alınmadı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Annesi Özge’nin nikahına alınmadı Right_bar_bleue

AKTİFLİK :
Annesi Özge’nin nikahına alınmadı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Annesi Özge’nin nikahına alınmadı Right_bar_bleue

Ruh Halim : Annesi Özge’nin nikahına alınmadı 9neseliqn5mc6
Erkek Mesaj Sayısı : 229
REP : 3
DoğumTarihi : 14/03/96

Annesi Özge’nin nikahına alınmadı Empty
MesajKonu: Annesi Özge’nin nikahına alınmadı   Annesi Özge’nin nikahına alınmadı EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 12:47 pm

Yıldırım nikahıyla evlenen Özge Ulusoy’a annesi karşı çıktı
Özge Ulusoy evlenme fikrine karşı gelen annesini nikah salonuna aldırmadı

Çiftin evleneceğini yakın arkadaşları Demet Akalın twitter sayfasından duyurdu. Evlenme fikrinin Ulusoy’dan çıktığını söyleyen Taşdemir, “Özge’ye ‘Çıkalım’ dedim. O da evlenelim’ dedi. Ben de ‘Ciddi düşün’ dedim. ‘Sen evlenecek adamsın’ dedi. Ben de ona ‘Sen de evlenilecek kadınsın’ dedim. Her şey bir anda oldu” diye konuştu. Ulusoy’un anne ve dayısı ise evlilik haberini alır almaz şoke oldu ve kızlarını karşı oldukları bu evlilikten vazgeçirmek için Çeşme’ye gitti. Ancak Ulusoy’un annesinin düğün mekânına girmesine izin verilmedi ve kapılar yüzüne kapatıldı.
http://www.yenipazar.forum.st

Annesi Özge’nin nikahına alınmadı
1 sayfadaki 1 sayfası