Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Geçmişinden kaLan ben GeLeceğinde asLa oLmayacağım !

YazarMesaj
jasemin
Site Sahibi
Site Sahibi
jasemin

UYARI :
Geçmişinden kaLan ben GeLeceğinde asLa oLmayacağım !  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Geçmişinden kaLan ben GeLeceğinde asLa oLmayacağım !  Right_bar_bleue

AKTİFLİK :
Geçmişinden kaLan ben GeLeceğinde asLa oLmayacağım !  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Geçmişinden kaLan ben GeLeceğinde asLa oLmayacağım !  Right_bar_bleue

Ruh Halim : Geçmişinden kaLan ben GeLeceğinde asLa oLmayacağım !  6gevezebt5qn9
Kadın Mesaj Sayısı : 105
REP : 0
DoğumTarihi : 02/01/91

Geçmişinden kaLan ben GeLeceğinde asLa oLmayacağım !  Empty
MesajKonu: Geçmişinden kaLan ben GeLeceğinde asLa oLmayacağım !    Geçmişinden kaLan ben GeLeceğinde asLa oLmayacağım !  EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 10:28 am

Neden dönmüyorsun ki geri ?

O kadar severken ben neden ‘ biz ‘e bir şans vermeyi denemedin? Beni bitirdin Geçmişinden kaLan ben GeLeceğinde asLa oLmayacağım !  Virgulll hayatımı Geçmişinden kaLan ben GeLeceğinde asLa oLmayacağım !  Virgulll kendini bitirdin ! Nedendi bütün bunlar? KahroLası gururun yüzünden neden bugün bunları yaşıyoruz biz? Evet Geçmişinden kaLan ben GeLeceğinde asLa oLmayacağım !  Virgulll bak şimdi çok grurLusun. Adın temizlendi mi bari?

Olmadı beLki ! Çok uğraştın ama oLmadı demek isterdim ama .. Sen bizim için hiç uğraşmadın ki !..

BiLmiyorum şimdi mutLu musun ? Kimlesin kimlerlesin ? Ama eminim ‘çok grurlusun’dur .. Bu da yeter bence sana ! Mutlu olman çok da umrunda değil nasılsa .. Benim yaşadıklarım zaten sana bir masal..

Yaşadıklarımız .. ! Ne kadar uğraşırsan uğraş.. İşte bunlardan kopamayacaksın ! İkimizede acı vermeye devam edecekler .. Unutmaya çalışacaksın ‘ bize ‘ ait olan her şeyi. Ama onlar buna da izin vermezler ! Her anımızda yaşadıklarımız ‘ her an’ın olacak ..

Kafandan Geçmişinden kaLan ben GeLeceğinde asLa oLmayacağım !  Virgulll içinden atabilirsin beni .. ‘’ Unuttum ‘’ diyebilirsin. Ama ‘ geçmişinden ‘ asla çıkaramayacaksın ! Gün gelecek bugün yaşattıklarının aynısını yaşayacaksın !

İşte o zaman beni anlarsın ..

Ama çok geç !

Geçmişinde kalan ben ‘ geleceğinde ‘ asLa olmayacağım !

Geçmişinden kaLan ben GeLeceğinde asLa oLmayacağım !
1 sayfadaki 1 sayfası