Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Trabzonspor'un yeni kaptanı

YazarMesaj
ByArtis
Site Sahibi
Site Sahibi
ByArtis

UYARI :
Trabzonspor'un yeni kaptanı  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Trabzonspor'un yeni kaptanı  Right_bar_bleue

AKTİFLİK :
Trabzonspor'un yeni kaptanı  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Trabzonspor'un yeni kaptanı  Right_bar_bleue

Ruh Halim : Trabzonspor'un yeni kaptanı  2asiknj2yj2
Erkek Mesaj Sayısı : 626
REP : 1
DoğumTarihi : 28/02/89

Kişi sayfası
Özel Bölüm:

Trabzonspor'un yeni kaptanı  Empty
MesajKonu: Trabzonspor'un yeni kaptanı    Trabzonspor'un yeni kaptanı  EmptySalı Haz. 29, 2010 11:18 pm

Trabzonspor'un yeni kaptanı Yattara oldu.

Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde dün yerleştiği Davraz Kayak Merkezi'ndeki Sirene Davras Otel'de 12 günlük kampa giren bordo-mavililerTrabzonspor'un yeni kaptanı  Virgulll 2010-2011 sezonu öncesinde ilk çalışmasını yaptı.

Antrenmana Kolombiyalı oyuncu Teofilo haricinde tüm futbolcular katıldı. Teofilo'nunTrabzonspor'un yeni kaptanı  Virgulll bu akşam kampa katılarak takımla birlikte antrenmanlara başlayacağı bildirildi.

Antrenman öncesi futbolcularla yaklaşık bir saat süren bir toplantı yapan teknik direktör GüneşTrabzonspor'un yeni kaptanı  Virgulll kamp boyunca futbolcuların tamamen antrenmanlara konsantre olmalarını istedi. Daha sonra antrenmanda futbolculara seslenen GüneşTrabzonspor'un yeni kaptanı  Virgulll takım kaptanının İbrahima Yattara olduğunu açıkladı. GüneşTrabzonspor'un yeni kaptanı  Virgulll ''Yeni sezonda takım kaptanlığı görevini Yattara üstlenecekTrabzonspor'un yeni kaptanı  Virgulll sahada benim gözüm kulağım olacak'' dedi.

Yattara'nın uzun bir süredir Trabzonspor'da görev yaptığını hatırlatan GüneşTrabzonspor'un yeni kaptanı  Virgulll takım kaptanlığını da en iyi şekilde yapacağına inandığını söyledi.

-YATTARA: ''LAYIKIYLA YAPACAĞIM''-

Trabzonspor'da sekizinci sezonunu geride bıraktığını belirtilen Yattara da takım kaptanlığı görevini layıkıyla yapacağını söyledi.

Geçen yıl sakatlığı nedeniyle maçlarda fazla görev alamadığını belirten YattaraTrabzonspor'un yeni kaptanı  Virgulll ''Bu sezon hem Trabzonspor için hem de benim için farklı olacak. Geçen yıl sakatlığım nedeniyle fazla forma şansı bulamadım. Ama bu yıl kendimi iyi hissediyorum. Forma rekabetinde yerimi sağlamlaştıracağıma inanıyorum. Başarılı bir sezon geçireceğimize inanıyorum'' dedi.

Ayrıca Yattara'nın ardından ikinci kaptanlığı geçen yıl olduğu gibi Umut'unTrabzonspor'un yeni kaptanı  Virgulll üçüncü kaptanlığı Selçuk'unTrabzonspor'un yeni kaptanı  Virgulll dördüncü kaptanlığı ise Egemen'in yapacağı belirtildi.

Öte yandan psikolog olarak görev yapacak olan Faruk Bozkır'ın da kampa katıldığı açıklandı.

TrabzonsporTrabzonspor'un yeni kaptanı  Virgulll bugün saat 18.45'te ikinci idmana çıkacak.
https://yenipazar.forum.st

Trabzonspor'un yeni kaptanı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ALTINDA YENİ REKOR BEKLENİYOR
» Yeni Pazar Sohbet Odası :))
» Trabzonspor'un yeni rotası Hırvat golcü Trabzonspor'un yeni rotası Hırvat golcü
» Yeni Pazar Forumu Beyendinizmi I Anket
» Aramıza Yeni Katılanlar Bölüm Kuralları ( Lütfen Okumadan Konu Acmayınız )