Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sevinçlerimi geri kazandım ben bugün

YazarMesaj
ByArtis
Site Sahibi
Site Sahibi
ByArtis

UYARI :
Sevinçlerimi geri kazandım ben bugün Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sevinçlerimi geri kazandım ben bugün Right_bar_bleue

AKTİFLİK :
Sevinçlerimi geri kazandım ben bugün Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sevinçlerimi geri kazandım ben bugün Right_bar_bleue

Ruh Halim : Sevinçlerimi geri kazandım ben bugün 2asiknj2yj2
Erkek Mesaj Sayısı : 626
REP : 1
DoğumTarihi : 28/02/89

Kişi sayfası
Özel Bölüm:

Sevinçlerimi geri kazandım ben bugün Empty
MesajKonu: Sevinçlerimi geri kazandım ben bugün   Sevinçlerimi geri kazandım ben bugün EmptyPerş. Haz. 24, 2010 12:13 pm

Sevinçlerimi geri kazandım ben bugün 28562_408814396725_345408396725_4315269_356004_n

Sevinçlerimi geri kazandım ben bugünSevinçlerimi geri kazandım ben bugün Virgulll
Sanki bir süredir görmekte olduğum kabustan uyandım veSevinçlerimi geri kazandım ben bugün Virgulll
Daha bir gülümseyerek baktım etrafıma.
Güneşin doğuşunu izledim her sabah olduğu gibiSevinçlerimi geri kazandım ben bugün Virgulll
Ama bu sefer uyuyamamdan dolayıSevinçlerimi geri kazandım ben bugün Virgulll
Rüyalarıma girmenden korktuğum için değilSevinçlerimi geri kazandım ben bugün Virgulll
Gerçekten istediğim için yaptım bunu.

Ayrılık şarkılarından başka bir şey dinlemezkenSevinçlerimi geri kazandım ben bugün Virgulll
Mutlu melodiler mırıldanmaya başladım.
Gördüğüm her resim gökkuşağını hatırlattı banaSevinçlerimi geri kazandım ben bugün Virgulll
Gökyüzüne baktım gözlerimi kaçırmadanSevinçlerimi geri kazandım ben bugün Virgulll
Gözlerinin rengini görmekten kaçınmadım bu seferSevinçlerimi geri kazandım ben bugün Virgulll
Seni düşünmek içimi acıtmadı çünküSevinçlerimi geri kazandım ben bugün Virgulll
Dünde kalan acı bir anısın sadece.

Dolabımdaki siyah elbiselerin hepsini çöpe attımSevinçlerimi geri kazandım ben bugün Virgulll
Saçlarımı salık bıraktım hüzünlerimle beraberSevinçlerimi geri kazandım ben bugün Virgulll
Onun yerine umudun rengi olan mavilere büründüm.
Umutlarım tükenecek diye korktuğum kasvetl lacivertin aksineSevinçlerimi geri kazandım ben bugün Virgulll
Yüzümü güldürüp içimi neşeyle dolduran bir mavi bu.
Bugün içimde hiç hissetmediğim bir canlılık varSevinçlerimi geri kazandım ben bugün Virgulll
Ne dersinSevinçlerimi geri kazandım ben bugün Virgulll yeniden mi doğdum ?
https://yenipazar.forum.st

Sevinçlerimi geri kazandım ben bugün
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yağmur Yağdı bugün
» Bugün yine seni yaşadım içten içe ~