Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İtiraf ediyorum..Unutamadım...

YazarMesaj
ByArtis
Site Sahibi
Site Sahibi
ByArtis

UYARI :
İtiraf ediyorum..Unutamadım... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100İtiraf ediyorum..Unutamadım... Right_bar_bleue

AKTİFLİK :
İtiraf ediyorum..Unutamadım... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100İtiraf ediyorum..Unutamadım... Right_bar_bleue

Ruh Halim : İtiraf ediyorum..Unutamadım... 2asiknj2yj2
Erkek Mesaj Sayısı : 626
REP : 1
DoğumTarihi : 28/02/89

Kişi sayfası
Özel Bölüm:

İtiraf ediyorum..Unutamadım... Empty
MesajKonu: İtiraf ediyorum..Unutamadım...   İtiraf ediyorum..Unutamadım... EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 6:02 pm

Eski sevgilim sensiz doğrusu başka biriyle bir yıl geçti.. Ama ben seni unutamadım bir türlü.. Senin gibi sevmedim kimseyi...Hemde hiç kimseyi.. Hani sustuğum zaman neden susuyorsun derdin ya - ne yapayım kouşmak bir kenara saatlerce seni izleyebilirdim..Hayatımda ilktin ve teksin..Her yaptığına sustum ..Hani arayıp sormamanaİtiraf ediyorum..Unutamadım... Virgulll beni umursamamanaİtiraf ediyorum..Unutamadım... Virgulll hatta aldatmana.. Aldattığına inanmak istememiştim belki de. Ama olanlar umurumda mı sanıyorsun öyle aşıktım ki sana..Anlatılmaz...Oysa ki ben ayrıldım senden dimi? Senin beni sevmediğini bile bile buna katlanmak kolay mı sandın? Sevmediğini bile bile seni sevmek seninle olmak..Kolay değil hemde hiç değil.. Sonra ayrıldık ve bir başkası oldu hayatımda sevgilim .. Bir yıl ... Halbuki sen geri döndün bana özür diledin ben ise o çocuğa yapamadım terk edemezdim onu hemde senin için..O beni seviyorken ona vefasızlık yapamazdım.. Hoş sana geri dönsem de ne değişirdi ki.. Seninle tekrar olamam ki..Tek istediğim mutlu olmak şu an.. Hak etmeyen birine o kadar aşık olmakİtiraf ediyorum..Unutamadım... Virgulll akıl karı değil..

Sana olan Aşkım öyleydi ki ! Kimseyi sevemedim senin gibi.. Ve şimdi tekrar seninle olsam İtiraf ediyorum..Unutamadım... Virgulll Seni bile o günkü gibi sevemem.Seni sevmiyorum ama unutamıyorum da saçma belki ama evet öyle ! Seni sevdiğim gibi beni seveni sevmek istiyorum ama yapamıyorum da sevemiyorum kimseyi..Aşk çok mu geride kaldı benim için yoksa?..
https://yenipazar.forum.st

İtiraf ediyorum..Unutamadım...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İtiraf Bölüm Kuralları okuyunuz !!!!
» Suclusun Ey Türk ! okumanız Rica Ediyorum