Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

2010 Haziran ayı Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu

YazarMesaj
ByArtis
Site Sahibi
Site Sahibi
ByArtis

UYARI :
2010 Haziran ayı Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu Left_bar_bleue0 / 1000 / 1002010 Haziran ayı Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu Right_bar_bleue

AKTİFLİK :
2010 Haziran ayı Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu Left_bar_bleue0 / 1000 / 1002010 Haziran ayı Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu Right_bar_bleue

Ruh Halim : 2010 Haziran ayı Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu 2asiknj2yj2
Erkek Mesaj Sayısı : 626
REP : 1
DoğumTarihi : 28/02/89

Kişi sayfası
Özel Bölüm:

2010 Haziran ayı Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu Empty
MesajKonu: 2010 Haziran ayı Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu   2010 Haziran ayı Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 12:25 pm

MEB2010 Haziran ayı Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu Virgulll Haziran ayı öğretmen atama kılavuzunu ve kontenjanları yayımlandı

Milli Eğitim Bakanlığı bir ilke imza atarak Haziran ayındaki kadrolu öğretmen atamalarında kullanılacak kılavuzu ve öğretmen atama kontenjanlarını yayımladı. Açıklanan kılavuza göre2010 Haziran ayı Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu Virgulll Sınıf öğretmenliği 2 bin 7372010 Haziran ayı Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu Virgulll İngilizce 7952010 Haziran ayı Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu Virgulll rehber öğretmen 7462010 Haziran ayı Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu Virgulll okul öncesi öğretmenliği 727 kontenjan ile en çok atama yapılacak branşlar olacak. Başvurular2010 Haziran ayı Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu Virgulll 17-31 Mayıs tarihleri arasında yapılabilecek2010 Haziran ayı Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu Virgulll atamalar 4 Haziran'da gerçekleştirilecek.

Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu (Haziran 2010)

Milli Eğitim Bakanlığı2010 Haziran ayı Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu Virgulll Haziran 2010 kadrolu öğretmenlik atamalarında geçerli olacak "Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzunu" yayımladı. Kılavuzu görmek için tıklayınız
https://yenipazar.forum.st

2010 Haziran ayı Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu
1 sayfadaki 1 sayfası