Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Üç Şey!..

YazarMesaj
KUZEY
Site Moderatör
Site Moderatör
KUZEY

UYARI :
Üç Şey!..  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Üç Şey!..  Right_bar_bleue

AKTİFLİK :
Üç Şey!..  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Üç Şey!..  Right_bar_bleue

Erkek Mesaj Sayısı : 45
REP : 0
DoğumTarihi : 24/02/90

Üç Şey!..  Empty
MesajKonu: Üç Şey!..    Üç Şey!..  EmptyÇarş. Haz. 23, 2010 9:57 am

Üç şey var senden bana kalan. Hiç aklımdan atamadığım unutamadığım. Sadece aklıma gelince senin hasretliğini bitirecekÜç Şey!..  Virgulll sonsuz bir umutÜç Şey!..  Virgulll birazda ağıt. Her şey güzel; senden bana kalanlar. UmutÜç Şey!..  Virgulll sevgiÜç Şey!..  Virgulll hasret! Diyorum ya sadece üç şey. Ama bazen yıkıcıÜç Şey!..  Virgulll ama bazen yakıcı! BuramÜç Şey!..  Virgulll buram sensizlik. Teselli değil hiçbir şey; arkadaş nasihatıÜç Şey!..  Virgulll anne sözüÜç Şey!..  Virgulll şişe dipleri.

Unuta bilir miyim sence beşik taş sahilindeki sarılmaları. Unuta bilir miyimÜç Şey!..  Virgulll istiklal caddesindeki cafede birbirimize yakınlığımızı. Hayır! Ben gönlüme karşı bu kadar nankör olamam. Yapamam bunu kendimeÜç Şey!..  Virgulll sen ne dersen de! Kaldıramam bu çileyi.
Tophane sahilindeki oturmalarıÜç Şey!..  Virgulll kuş burnuÜç Şey!..  Virgulll demli çay istemeleri. Sonra sabaha dek süren konuşmalarıÜç Şey!..  Virgulll hayattaki en büyük yanlışlıklarıÜç Şey!..  Virgulll en mutluÜç Şey!..  Virgulll en mutsuz günlerden bahsetmeyi. Hayat bu gülüm ne doğruÜç Şey!..  Virgulll ne yanlış kestiremiyor insan ilk seferde. Tatlı dokunuşları; sessizÜç Şey!..  Virgulll ılıkÜç Şey!..  Virgulll dingin. Sabaha dek. Ben unutamam sevgiliÜç Şey!..  Virgulll hiç ama hiç unutamam. Seni bilmem ama ben asla unutamam. Biliyorsun beni. Senin canın sıkkınken benim burada canım yanıyor. Ağlamaklı oluyorum.

Bu benim imparatorluğum. SevgiÜç Şey!..  Virgulll aşk; birazda tehlike dolu; suç imparatorluğu!

Üç Şey!..
1 sayfadaki 1 sayfası