Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tevez: "Ofsayttaydım"

YazarMesaj
ByArtis
Site Sahibi
Site Sahibi
ByArtis

UYARI :
Tevez: "Ofsayttaydım"  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Tevez: "Ofsayttaydım"  Right_bar_bleue

AKTİFLİK :
Tevez: "Ofsayttaydım"  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Tevez: "Ofsayttaydım"  Right_bar_bleue

Ruh Halim : Tevez: "Ofsayttaydım"  2asiknj2yj2
Erkek Mesaj Sayısı : 626
REP : 1
DoğumTarihi : 28/02/89

Kişi sayfası
Özel Bölüm:

Tevez: "Ofsayttaydım"  Empty
MesajKonu: Tevez: "Ofsayttaydım"    Tevez: "Ofsayttaydım"  EmptySalı Haz. 29, 2010 7:01 pm

Arjantin'in Meksika'yı 3-1 yendiği maçtaki ilk gole imzasını atan Carlos TevezTevez: "Ofsayttaydım"  Virgulll tartışılan pozisyonu yorumladı ve ofsaytta olduğunu kabul etti..

Arjantin'in Meksika'yı 3-1 yendiği ve çeyrek finale yükseldiği 2. tur maçındaki ilk gole imza atan TevezTevez: "Ofsayttaydım"  Virgulll pozisyonu yorumladı.

Yıldız oyuncuTevez: "Ofsayttaydım"  Virgulll "İlk başta hakemin gol kararı vermediğini düşündümTevez: "Ofsayttaydım"  Virgulll sonra işareti gördüm ve sevinmeye başladım. Ofsaytta olduğumu biliyordum. Bencilce biliyorum ama hakemler gol kararı verdikten sonra benim ve takımım için bir sorun yok" dedi.

Takımın form durumu ile ilgili de konuşan TevezTevez: "Ofsayttaydım"  Virgulll "Her maçta daha da iyiye gidiyoruzTevez: "Ofsayttaydım"  Virgulll her maçta daha da güçleniyoruz ve kazanabiliyoruz. Dünya Kupası'nı kazanabiliriz" diye konuştu.
https://yenipazar.forum.st

Tevez: "Ofsayttaydım"
1 sayfadaki 1 sayfası